Candle Photo Transfer Set

990,00 ден

  • Сетот содржи: 1 x Photo Transfer medium 50 мл, 1 x Candle Lack лак за свеќа 50 мл, 1 x Candle Liner 25 мл (Metallic-silver 782), 1 x четка Marabu Decoration & Hobby со големина 16 (рачки на четката се направени од дрво со FSC® сертификат), 1 x брошура
  • Проѕирен медиум на база на вода за пренос на отпечатоци од хартија (ласерско печатено) на свеќи или восочни плочи
  • Површината за сликање мора да биде чиста и сува
  • Идеален за персонализирани фото-подароци за родендени, свадби или други настани
  • Со вклучениот Marabu Candle Liner во металик-сребрена боја, можете да ги направите свеќите уште поуникатни со украси

Нема на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ