Fashion Spray Sporty Gym Bag

870,00 ден

  • Сетот содржи: 1 х Fashion Spray Marabu (073 Black), 1 x Fashion Liner (061 Reseda), 1 x спортска торба
  • По изработка се фиксира во рерна на 150 °С, 8 минути или со пегла од обратната страна врз тенка ткаенина 3 минути
  • Торбата може да се пере на 40 °С

Нема на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ