Silk Starter Set

1.240,00 ден

  • Сетот содржи: 4 х Marabu Silk 50мл (Medium Yellow 021, Carmine Red 032, Medium Blue 052, Black 073), 1 x Marabu Универзална четка, округла со големина 8, 1 х Упатство за работа (Сетот не вклучува свила)
  • На база на вода и отпорни на светлина
  • Живописни светли со добри својства на проток
  • Идеални се за боење на сите видови свила како и тенки памучни ткаенини

Нема на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ