Easy Marble set “Happy Easter”

690,00 ден

  • Велигденски сет за боење со мермерен ефект
  • Сетот содржи: 4 х 15 мл Marabu Еasy Marble (021 medium yellow, 038 ruby red, 067 rich green, 095 azure blue), 5 х пластични јајца, 5 дрвени држачи од 10 цм, 1 х велигденска трева, 1 х Упатство за работа
  • За разновидни Велигденски декорации

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ