Textil Medium

290,00 ден

  • Транспарентен лепак и лак во едно
  • На база на вода
  • Погодно за работа на памук, постелнина и мешани ткаенини со максимум до 20% синтетика
  • 50 мл

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ