Crackle Medium

240.00ден

  • Транспарентен медиум на водена основa
  • За постигнување на декоративен распукан ефект.
  • Се користи и во комбинација со decoupage техника
  • Достапнен во пакување од 50 и 250 мл

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ