Decor Soft Starter Set

970,00 ден

  • Сетот содржи: 6 x 15 мл Decor Soft (Lemon 020, light pink 236, blue-grey light 989, lagoon 148, dark grey 079, white 070), 1 x Marabu Универзална четка со големина 8
  • Боја со специјален ефект со мек допир и со многу добра покривност
  • Погодна за впивачки основи како дрво, медијапан, хартија, камен, керамика, глина, стиропор, платно итн.
    Отпорна на временски услови, не се размачкува, отпорна на светлина и на плунка, на база на вода и брзо се суши
  • Боите може да се мешаат заедно
  • За бојадисување и мачкање

Уште само 1 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ