Decor Soft set “Pure Style”

870,00 ден

  • Сетот содржи: 3 x 50 мл Decor Soft (Pink 033, Lagoon 148, Blue-grey light 989), 1 x Четка Marabu Decoration & Hobby size 20, 1 x Упатство DECOR SOFT D/GB
  • Одлична покривност со специјален ефект на кадифено мека структура на површината
  • Отпорен на временски услови, отпорен на светлина, отпорен на размачкување, на база на вода и брзо се суши
  • Боите може да се мешаат заедно
  • Погоден за работа на впивачки површини како дрво, хартија, МДФ, камен, керамика, глина, платно итн.
  • За сликање и мачкање

Уште само 1 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ