Venice Pearl set “Lovely Place”

1.240,00 ден

  • Сетот содржи: 2 x 100 мл Venice Pearl (Pearl rose 740, Pearl grey 775), 1 x четка Marabu Decoration & Hobby со големина 20, 1 x упатство за работа PEARL на Англикски и Германски
  • Акрилна боја со бисерен ефект
  • Полутранспарентна, водоотпорна, отпорна на размачкување и бледеење, на база на вода и брзо се суши
  • Погодна за вбпивливи површини како дрво, МДФ, хартија, камен, керамика, стиропор, платно итн.
  • Се нанесува со четка или сунѓер
  • Боите може да се мешаат

Уште само 1 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ