Chalky-Chic set “Vintage Box”

1.020,00 ден

   

  • Сетот содржи: 2 x Chalky-Chic Chalk Paint 100 мл (Edelweiss 171, Antique Violet 135), 1 x дрвена кутија со срце за слика (изработено од FSC® сертифицирано дрво) со пропорции 15 x 15 x 7 цм, 1 x четка Marabu Decoration & Hobby со големина 20 (рачка за четка изработена од дрво со сертификат FSC®), 1 x шмиргла прибл. 10 x 15 цм, 1 x Chalky-Chic упатство за употреба на Англиски и Германски
  • На база на вода
  • Одлична покривност
  • Кадифено мазна завршница
  • Отпорна на размачкување и на временски услови
  • Може да се мешаат заедно

Уште само 2 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ