Venice Pearl

530,00 ден

  • Акрилна боја со бисерен ефект
  • Полутранспарентна, водоотпорна, отпорна на размачкување и бледеење, на база на вода и брзо се суши
  • Погодна за вбпивливи површини како дрво, МДФ, хартија, камен, керамика, стиропор, платно итн.
  • Се нанесува со четка или сунѓер
  • 100 мл
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ