Himalaya Stone

450,00 ден

  • Акрилна високо покривна паста
  • На база на вода
  • Со изглед на бетон
  • Отпорна на гребење
  • Се нанесува со шпатула или со четка
  • Може да се шмиргла
  • Погодна за дрво, хартија, камен, керамика, глина, сликарско платно, картон
  • 100мл

169 – Stone Grey

Уште само 2 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ