Berlin Flip Flop set “Freak Out”

1.250,00 ден

  • Сетот содржи: 1 х 50 мл Берлин Флип Флоп боја (Violet-blue-green 755), 1 х 50 мл Декормат Акрилна боја (Black 073), 1 x Акрилен Маркер Art Painter (Black 073), 1 x четка Marabu Decoration & Hobby со големина 20, 1 х упатство за користење на Германски и Англиски
  • Полутранспарентна флоп боја со посебен ефект
  • Отпорен на надворешни влијанија, отпорен на дамки и светлина, на база на вода и брзо се суши
  • За најдобри резултати користете го на темна основа или користете прајмер
  • Погоден за работа на дрво, медијапан, хартија, камен, керамика, платно

Уште само 1 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ