HIGH GLOSS PRO High-Gloss Varnish

260,00 ден

  • На база на вода
  • Извонредно убав сјај
  • Отпорен на временски услови и светлина
  • Погоден за многу материјали
  • 50 мл

Нема на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ