KiDS Porcelain & Glas set “Mega Fun”

1.550,00 ден

  • Сетот содржи: 10 x Porcelain & Glas Painter 1-3 мм (Yellow 019, Orange 013, Cherry red 031, Raspberry 005, 125 Cherry, Violet 251, Light blue 090, Dark blue 053, Light green 062, Dark green 068, Black 073)
  • Совршени маркери за лесно цртање на стакло и порцелан
  • На база на вода
  • Идеални за деца од 3 години
  • Идеален за мали раце: универзален врв и дебел маркер
  • Може да се мие во машина за садови по фиксирање (160°C, 30 мин.)

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ