Vegas Glitter

310,00 ден

  • Покривна глитер паста на база на вода
  • Отпорна на временски услови
  • Не се размачкува и брзо се суши
  • Може да се нанесува со четка, шпакла или со четка за шаблони
  • Густата апликација ќе произведе гламурозен блескав 3D-ефект
  • Погодна за дрво, МДФ, хартија, камен, керамика, платно и др.
  • 50 мл
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ