Decoupage Varnish (Satin)

650,00 ден

  • Лак за декупаж со сатенски мат финиш
  • На база на вода
  • Отпорен на временски услови и отпорен на светлина

Уште само 1 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ