Textil Plus Starter Set

1.050,00 ден

  • Сетот содржи: 6 x Текстил плус 15 мл (Medium yellow 021, Carmine red 032, Dark ultramarine 055, French green 015, White 070, Black 073), 1 x четка Марабу Универзална рамна со големина 8.
  • Високопокривна боја за темни ткаенини
  • На база на вода
  • Може да се пере до 40°C
  • Мека на допир
  • Се фиксира со пегла или во рерна

Уште само 2 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ