Metallic Easter Box

860.00ден

  • Велигденски сет за боење
  • Нежни светкави нијанси
  • Долготајни бои на водена основа
  • Сетот содржи: 4 бои Colorado Gold 15 ml, 6 пластични јајца и четка 1,5 за шаблони
  • Техника, со тапкање или четкање

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ