Pastel Chic set

490,00 ден

  • Сетот содржи: 1 х лимена кофа со дијаметар од прибл. 11 цм, 2 х Brilliant Painters 1-2 мм (Pink 033, Aquamarine 255)

Нема на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ