Porcelain Starter set

1.050,00 ден

 

  • Сетот содржи: 6 x Porcelain 15 мл (Sushine Yellow 220, Gentian 057, Apple 158, Black 073, White 070), 1 x четка Marabu Универзална четка рамна со големина 8, 1 x Упатство со идеи
  • Може да се мие во машина за садови без фиксирање
  • На база на вода, без мирис и отпорни на светлина
  • Само бојадисајте, оставете да се исуши, готово!
  • Идеални за комбинирање со Marabu Porcelain & Glas Painter, Marabu Relief Paste и Marabu Stencils – самолепливи

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ