Yukon Gold Cream

380,00 ден

  • На база на вода
  • Кремаста боја
  • Свиленкаст металик сјај, восочна и одлична покривност
  • Погодна за дрво, МДФ, камен, керамика и глина
  • Се нанесува со крпа и се полира
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ