Porcelain & Glas Painter set “Basic”

1.200,00 ден

  • Сетот содржи: 5 x Porcelain & Glas Painter 1-2 мм (Sunshine yellow 220, Cherry 125, Night blue 293, Mint 153, Black 073)
  • Маркер за боја со висок сјај за деца од 6 години
  • На база на вода, без мирис и отпорни на светлина
  • Бојадисајте, оставете да се исуши (приближно 3 дена), готово!
  • Може да се мие во машина за садови со фиксирање во рерната (до макс. 50 °C)
  • Повеќенаменски врв 1-2 mm за сликање и пишување

Уште само 2 на залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ