Varnish Spray

520,00 ден1.000,00 ден

  • Бистар лак во спреј на база на растворувач
  • Транспарентен со сјаен, мат или сатенски финиш
  • Отпорен на дамки и на временски услови, обезбедува добра адхезија
  • Погоден за голем број различни површини – хартија, слики, метал, дрво, стакло, итн
  • Сјајниот лак не е погоден за стиропор
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ