Varnish

260,00 ден

  • Бистар лак на база на разредувач
  • Повеќе видови: високо сјаен, мат и сатенски финиш
  • Погоден како заштитна проѕирна фолија за различни видови на материјали
  • За занаетчиство, хоби, уметничка работа
  • Отпорен на временски услови
  • 50 мл
Исчисти
Се согласувам со условите за замена и враќање на производ