KiDs Textil Marker set, Assortment of 5

390,00 ден

 

  • Сетот содржи: 5 х Textil Marker (Yellow, Red, Blue, Green, Black)
  • Маркери за светли ткаенини
  • На база на вода
  • Лесни за користење
  • Меки на допир
  • По фиксирање: се пере до 60°C
  • Фиксирање: 3 мин. топло пеглање или 8 мин. во загреана рерна на 150°C

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ