KiDs Textil Marker set, Assortment of 10

710,00 ден

 

  • Сетот содржи: 10 х Textil Marker (yellow, rosé beige, orange, red, pink, purple, blue, green, brown, black)
  • Маркери за светли ткаенини
  • На база на вода
  • Лесни за користење
  • Меки на допир
  • По фиксирање: се пере до 60°C
  • Фиксирање: 3 мин. топло пеглање или 8 мин. во загреана рерна на 150°C

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ