Aqua Ink Mc Floaty

740.00ден

  • Ултра-брилијантно пигментирано мастило со акварел
  • Природно транспарентено со висока издржливост на светлина
  • За техники на акварел со четка или пенкало за цртање
  • Дури и кога се суши, може целосно да се раствори со вода
  • Боите може да се мешаат заедно
  • Основата е на водена база
  • Сетот содржи: 6 аква инк бои од 15мл (лимон жолта, вермилион портокалова,магента,цијан сина и црна) и една графичка синтетичка четка бр.4

На залиха

Се согласувам со условите за замена и враќање на производ